Przedstawiamy wybór włoskich win z najwyższej półki. Możemy je teraz proponować na kieliszki, dzięki rewolucyjnemu systemowi Coravin, który pozwala nalewać wino z butelek bez wyciągania z nich korka!

Coravin to system skonstruowany przez amerykańskiego wynalazcę Grega Lambrechta, umożliwiający nalewanie wina bez konieczności otwierania butelki. Mechanizm Coravin, choć z wyglądu przypomina nieco korkociąg, nie wyjmuje korka z butelki, tylko przeciska przez niego cieniutką igłę z otworkiem w środku - tędy odciągana jest dowolna ilość wina. Na miejsce odlanego trunku do butelki wprowadzany jest obojętny dla wina gaz argon.

Po wyciągnięciu igły korek naturalnie się rozpręża i zachowuje swoją szczelność, więc wino się nie psuje i możemy do niego wrócić nawet po długim czasie.

Coravin to rewolucja w podawaniu markowych win z najwyższej półki, które dotąd nie były rozlewane na kieliszki ze względu na swoją wysoką cenę.Dzięki temu możemy zamówić kieliszek nawet bardzo drogiego wina bez konieczności kupowania całej butelki.

Wino na kieliszki w systemie CoravinTeraz system Coravin mamy w Paście i dzięki temu zapraszamy naszych Gości do kosztowania na kieliszki najlepszych włoskich win: amarone, barolo, brunello i sagrantino -  zapytaj naszych kelnerów o to jakie wina prestiżowe wina mamy dzisiaj na kieliszki. Na zdrowie!

Dowiedz się więcej o systemie Coravin

 

 Wine and You

 

Za możliwość korzystania z systemu Coravin bardzo dziękujemy sklepowi winiarskiemu Wine And You

 

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Zobacz aktualne wydarzenia i promocje

Zamów jedną pastę, a druga będzie Twoja za 1 PLN! I tak aż do końca wakacji...

Piwa z wyróżniającego się regionalnego browaru Kormoran od dawna goszczą w karcie restauracji Pasta i basta.
Ale teraz Kormorana Jasnego Niefiltrowanego podajemy w jeszcze smaczniejszej wersji - prosto z beczki. Dodajmy, że olsztyński browar rozlewa swoje piwa do beczek wyłącznie na zamówienie. I w ten sposób sprowadzamy go do Pasty.

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...