Restauracja włoska na Mokotowie zaprasza do skorzystania tego lata z promocji "Lista przebojów włoskiej kuchni".
 1. Wakacyjna lista przebojów włoskiej kuchniOrganizatorem promocji  „Lista przebojów włoskiej kuchni” jest Pasta i basta Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-560) przy ul. Odolańskiej 5, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000027033, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 złotych, NIP: 953-101-44-94, zwana dalej „restauracją”.
 2. Promocja trwa od 27 grudnia 2019 roku do 21 lutego 2020 roku z wyłączeniem sobót i niedziel oraz 6 stycznia i 14 lutego 2020 roku.
 3. Promocja „Lista przebojów włoskiej kuchni" polega na tym, że restauracja umożliwia zamówienie wybranych dań w promocyjnej cenie 1 złoty, po spełnieniu warunków promocji, określonych w niniejszym regulaminie
 4. Dania możliwe do zamówienia w cenie 1 złoty znajdują się wyłącznie w specjalnym, osobnym menu restauracji oznaczonym hasłem „Lista przebojów włoskiej kuchni”.
 5. Warunkiem zamówienia dania za 1 złoty z menu „Lista przebojów włoskiej kuchni” jest zamówienie dowolnej pasty lub pizzy ze stałego menu restauracji Pasta i Basta i zapłacenie za nią pełnej ceny, ale nie mniej niż 30 złotych.
 6. Do każdego zamówionego dania ze stałego menu można zamówić jedno danie w cenie promocyjnej 1 złoty.
 7. Dań w cenie promocyjnej nie można zamawiać na wynos, w dowozie oraz w zamówieniach dokumentowanych fakturą VAT.
 8. W daniach oferowanych w promocji nie można dokonywać żadnych zmian takich jak  dodawanie, odejmowanie, zamiana składników czy też zmiana makaronu.
 9. Restauracja nie gwarantuje dostępności wszystkich dań, oferowanych w menu „Lista przebojów włoskiej kuchni” przez cały czas trwania promocji, zastrzega sobie także prawo do dokonywania zmian oferowanych w promocji dań.
 10. Promocji nie łączy się z innymi promocjami.
 11. Promocja obowiązuje tylko w restauracji położonej przy ul. Odolańskiej 5 w Warszawie.
 12. Wszelkie reklamacje dotyczące przebiegu promocji mogą być składane na adres restauracji na piśmie w terminie do 14 dni od daty zakończenia promocji. Adres restauracji został wskazany w punkcie 1 niniejszego regulaminu.
 13. Za datę wniesienia reklamacji uważa się datę jej dotarcia na adres restauracji.
 14. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko oraz adres zamieszkania składającego reklamację, wraz z dokładnym opisem wskazującym na powód reklamacji.
 15. Restauracja w terminie 21 (słownie: dwadzieścia jeden) dni od otrzymania reklamacji rozpatrzy zgłoszoną reklamację i pisemnie poinformuje zgłaszającego ją o zajętym stanowisku.
 16. Restauracja nie ponosi odpowiedzialności za działania osób trzecich, uniemożliwiające wzięcie udziału w promocji.

Restauracja włoska Pasta i basta Zarezerwuj swój stolik online i korzystaj z promocji

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Co słychać w Paście?

Pierwszych Gości zaprosiliśmy do restauracji Pasta i basta 22. września 2007 roku, zatem świętujemy w tym roku 13 urodziny!

Wiemy, że stęskniliście się za tym, dlatego dziś - po ponad dwóch miesiącach przerwy - z przyjemnością zapraszamy Was do Pasty na kolejną edycję COZZE FEST. W tym sezonie małżom będzie towarzyszył polski cydr "Dzik". 

Teraz także dowozimy nasze dania z restauracji Pasta i Basta do Waszych mieszkań i biur.

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...