Lunch za 15 minut, albo za darmo!

Gwarantujemy, że w porze lunchu Twoją ulubioną włoską pastę podamy w ciągu 15 minut, albo za nią nie płacisz!

W przerwie w pracy przyjdź zatem do Pasty na Mokotowie i zamów swój lunch w dwóch prostych krokach:

Krok 1: wybierz DANIE DNIA

Na lunch przygotowujemy co najmniej trzy różne pasty, a jedna z nich kosztuje tylko 14,99 PLN. Zawsze też co najmniej jedna z obiadowych past jest bezmięsna.

Oprócz past na lunch można zamówić jedną z kilku pizz oraz nasze domowe pierogi, których mamy kilka rodzajów.

GWARANCJA: jedno danie (bez dodatków) podamy najpóźniej w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia, albo za nie po prostu nie płacisz! 

Krok 2: dobierz DODATKI do dania dnia

Swój lunch w restauracji Pasta i basta na Mokotowie możesz zmienić w prawdziwą ucztę, dodając do dania dnia dodatki, które także codziennie się zmieniają, a za każdy dopłacasz tylko 4,99 lub 5,99 zł. Do jednego dania dnia możesz zamówić aż trzy różne dodatki:

  • Sałata dnia
  • Zupa dnia
  • Deser dnia

Informacje o tym, jakie dziś mamy dania dnia i dodatki, znajdziesz na profilu restauracji Pasta i basta na FB oraz na tablicach przed restauracją i w środku restauracji. Szczegółowo opowie Ci o nich także nasza obsługa. Zajrzyj więc do restauracji Pasta i basta aby z naszych oryginalnych włoskich past, pizz, sałat, zup i deserów skomponować swój niepowtarzalny włoski obiad.

W dni robocze od 12:00 do 16:00 restauracja Pasta i basta zaprasza na najlepszy włoski lunch na Mokotowie - lunch za 15 minut, albo za darmo!

Krok 3 (dodatkowy): do lunchu KAWA GRATIS!

Kawa jest do lunchu gratis!

Kawa, którą sam sobie nalewasz i przyrządzasz tak, jak lubisz, jest do lunchu całkowicie za darmo!

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Co słychać w Paście?

Zdecydowaliśmy podawać naszym Gościom Kingę Pienińską, bo jest smaczna i zdrowa, bo pomaga chorym dzieciom oraz bo promuje picie wina, co i nam leży na sercu. Są więc trzy ważne powody dla których Pasta i Kinga Pienińska teraz współpracują i basta!

Raz w tygodniu (zwykle w czwartek) przywozimy do Pasty świeżutkie cozze (czarne małże), ośmiornice, kalmary... I podajemy dania z owoców morza, a szczególnie Mare czyli makaron linguine, zapiekany (al cartoccio) w pergaminie z całym bogactwem mórz i oceanów. Mniam...

Kiedy za oknem dzieje się to, co się teraz dzieje, marzymy o słońcu, o lecie, o kolorach... Aby, choć odrobinę oszukać ponurą jesienno-zimową rzeczywistość naszej szerokości geograficznej, w nowym menu proponujemy Lekką włoską jazdę.

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...