Raz w tygodniu (zwykle w czwartek) przywozimy do Pasty świeżutkie cozze (czarne małże), ośmiornice, kalmary... I podajemy dania z owoców morza, a szczególnie Mare czyli makaron linguine, zapiekany (al cartoccio) w pergaminie z całym bogactwem mórz i oceanów. Mniam...

A owocom morza towarzyszy - wiadomo - wino Bianco Frizzante Alla Spina, czyli bąbelki z beczki, których kieliszek podajemy gratis do każdego dania z owocami morza.

Dania z owocami morza podajemy, dopóki się dostawa nie skończy. Zwykle mamy je w czwartek i piątek, a czasem udaje nam się zamówić jeszcze jedną dostawę na sobotę rano i wówczas owoce morza są w menu przez cały weekend. Generalnie - prosimy się o to nie gniewać - nie potrafimy precyzyjnie powiedzieć na jak długo ich starczy, bo to zależy głównie od Waszych apetytów na morskie opowieści...

W przeglądzie fotografii na górze tego tekstu możesz zobaczyć, jakie świeże morskie opowieści serwujemy w Paście od kilkunastu lat od każdego czwartkowego popołudnia.

Mimo podwyżki stawek VAT na owoce morza, świętujmy COZZE FEST z kieliszkiem białego w dłoni, bo takie świętowanie owoce morza lubią najbardziej :-)

Zapraszamy! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...