Wiemy, że stęskniliście się za tym, dlatego dziś - po ponad dwóch miesiącach przerwy - z przyjemnością zapraszamy Was do Pasty na kolejną edycję COZZE FEST. W tym sezonie małżom będzie towarzyszył polski cydr "Dzik". 

Raz w tygodniu (zwykle w czwartek) przywozimy do Pasty świeżutkie cozze (czarne małże), ośmiornice, kalmary... I podajemy dania z owoców morza, a szczególnie Mare czyli makaron linguine, zapiekany (al cartoccio) w pergaminie z całym bogactwem mórz i oceanów. Mniam... 

Dania z owocami morza podajemy, dopóki się dostawa nie skończy. Zwykle mamy je w czwartek i piątek, a czasem udaje nam się zamówić jeszcze jedną dostawę (na sobotę rano) i wówczas owoce morza są w menu przez cały weekend. Generalnie - prosimy się o to nie gniewać - nie potrafimy precyzyjnie powiedzieć na jak długo ich starczy.

W przeglądzie fotografii na górze tego tekstu możesz zobaczyć, jakie świeże morskie opowieści serwujemy w Paście od czwartkowego popołudnia.

A do każdego morskiego dania dodajemy kieliszek cydru "Dzik", a do dwóch morskich dań na jednym stole - półlitrową karafkę tego cydru, powstającego z dzikich jabłek.

Zapraszamy! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...