Happy Pasta Hours, czyli szczęśliwe godziny w Paście

Kiedy trwają Happy Pasta Hours w restauracji Pasta i Basta, domowe wino kosztuje tylko 6 złotych za kieliszek, a to dopiero początek szczęśliwych zniżek.

Szczęśliwe godziny w restauracji Pasta i bastaWarto przyjść na szczęśliwe godziny do Pasty, bo podajemy wówczas niesłychanie tanie wino domowe (białe lub czerwone). Każdy kieliszek masz za 6 PLN (czyli dokładnie o 50% taniej). Możesz też zamówić duże piwo ŽATECKÝ SVĚTLÝ LEŽÁK z beczki, które także nalewamy za pół ceny. 

Te jakże szczęśliwe rabaty obowiązują od poniedziałku do piątku od godziny 16:00 do 19:00, wyłącznie na miejscu w restauracji przy ul. Odolańskiej 5.

Niedziela jest dla Aperola

Natomiast w każdą niedzielę na szczęśliwe zakończenie weekendu zapraszamy na mocniejsze wrażenia, bo Aperol Spritz jest w Happy Pasta Hours tańszy aż o 50%!

Zniżka na Aperol obowiązuje w niedzielę od 19:00 do 21:00.

QR Kelner też nalewa

Z Happy Pasta Hours możesz korzystać także za pośrednictwem naszego QR Kelnera, czyli skanując QR kod stojący na stole i samodzielnie składając zamówienie.

Kiedy trwają Happy Pasta Hours zarówno u naszej obsługi, jak i poprzez QR Kelnera, za pół ceny możesz zamówić:

🍷 wino domowe białe i czerwone (kieliszek 120 ml)

🍺 piwo beczkowe (duże 500 ml)

🍹 Aperol Spritz (tylko w niedziele) 

Z Happy Pasta Hours można korzystać wyłącznie na miejscu w restauracji, bez żadnych ograniczeń innych niż dni i godziny ich trwania.

Szczęśliwe godziny w PaścieNa szczęśliwe godziny zapraszamy do Pasty na Odolańską 5 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 19:00 oraz w niedziele od 19:00 do 21:00.