Zamów u nas dania na Wigilię 2023

Tegoroczną kolację wigilijną przygotujesz znacznie łatwiej, jeśli część zadań zlecisz naszym kucharzom. 

Zamów dania świąteczne w Paście i w PO PIEROGIProponujemy tradycyjne polskie potrawy, podawane w czasie kolacji przed Bożym Narodzeniem i w kolejne świąteczne dni. Wszystkie dania wigilijne przygotowujemy na miejscu w restauracji ze świeżych składników, na indywidualne zamówienia.

🎄 Świąteczne menu

Na świąteczny stół możesz zamówić postny czerwony barszcz, naszą zupę rybną, uszka, paszteciki, sałatkę jarzynową, pasztet mięsny oraz tradycyjną roladę makową. Są też - a jakże - pierogi z kapustą i grzybami oraz wszystkie inne pierogi z menu pierogarni PO PIEROGI. Polecamy na przykład pierogi grzybowepielmieni, tradycyjne pierogi ruskie i z mięsem (także bezglutenowe) oraz gruzińskie chinkali

ZOBACZ CAŁE MENU WIGILIJNE

🎄 Zamów online ze zniżką i odbierz w restauracji

Specjalnie dla obsługi sprzedaży dań wigilijnych (żeby było bezpiecznie, żeby przy odbiorze dań nie spotykało się wielu naszych Gości) stworzyliśmy sklep internetowy SKŁAD RESTAURACYJNY pod adresem www.odolanska5.pl.

Korzystając z tego serwisu zamówisz i opłacisz swoje dania świąteczne, a odbierzesz je szybko w restauracji. Dodatkowo, śledząc na FB profile Pasty oraz Po Pierogi, znajdziesz kody zniżkowe, które umożliwiają zamówienie dań świątecznych online ze zniżką.

Minimalna wielkość zamówienia świątecznego - 89 złotych.

🎄 Odbiór wigilijnych zamówień

Zamówienia na wigilijne dania przyjmujemy do 20 grudnia, natomiast wydajemy 23 grudnia (od 16:00 do 21:00) oraz 24 grudnia (10:00 - 14:00) w restauracji przy ul. Odolańskiej 5.

Dania świąteczne pakujemy do jednorazowych ekologicznych opakowań. Pierogi są przed wydaniem mrożone szokowo, pozostałe dania - chłodzone.

🎄 Kliknij i zamów online dania na Boże Narodzenie 2023 🎄

🎄 Zamów na miejscu w restauracji 🎄 Zamów telefonicznie (w godzinach pracy): 22 84 94 075

Zamówienia zarówno te składane online, jak i telefoniczne oraz osobiste opłacamy w całości bezpośrednio po ich złożeniu. W dniach odbioru zamówień nie przyjmujemy płatności. Rachunek bankowy do opłaty zamówień: 80 1140 2017 0000 4802 1303 0284. 

Dania przygotowujemy do odbioru w biodegradowalnych naczyniach jednorazowych z trzciny cukrowej, albo tektury (doliczamy złotówkę za każde opakowanie).

🎄 Zamów też świąteczne wina

Tradycyjnie winnica Varvaglione przygotowała najbardziej ulubione wina naszych Gości, czyli 12 e Mezzo w limitowanej wersji świątecznej z pięknymi okolicznościowymi etykietami. Możesz je zamówić razem z zamówieniami wigilijnymi.

Zamów wino na święta

Mamy czerwone: 🎄 12 e MEZZO PRIMITIVO DEL SALENTO CHRISTMAS EDITION 🎄 12 e MEZZO NEGROAMARO DEL SALENTO CHRISTMAS EDITION oraz białe 🎄 12 e MEZZO MALVASIA DEL SALENTO CHRISTMAS EDITION.

Idealny prezent dla miłośników win. Zapraszamy na odolanska5.pl!