Do Pasty można dojechać także miejskim autobusem.

Linie 195 i 222

  • Ze Śródmieścia możesz przyjechać autobusami linii 222. Wysiadasz na przystanku Morskie Oko. Idziesz 20 metrów w kierunku jazdy autobusu i skręcasz w prawo w Odolańską.
  • Jadąc tą linią od pętli przy ul. Spartańskiej też wysiadasz na przystanku Morskie Oko. Na światłach, które są 40 metrów przed tobą, przechodzisz na drugą stronę, cofasz się odrobinę i skręcasz w prawo w Odolańską
  • Z Ursynowa przyjedziesz do nas autobusem linii 195. Wysiadasz na przystanku Morskie Oko. Na światłach, które są 40 metrów przed tobą, przechodzisz na drugą stronę, cofasz się odrobinę i skręcasz w prawo w Odolańską.
  • Tym samym autobusem, jadącym w przeciwnym kierunku, możesz przyjechać ze znajdującej się na Mokotowie pętli Rakowiecka-Sanktuarium. Wysiadasz na przystanku Morskie Oko. Idziesz 20 metrów w kierunku jazdy autobusu i skręcasz w prawo w ulicę Odolańską.
Czekamy na Ciebie pod numerem 5. w restauracji włoskiej Pasta i basta na Starym Mokotowie.
 

Dojazd samochodem

Restauracja Pasta i basta znajduje się w samym sercu Starego Mokotowa, przy ul. Odolańskiej 5 (tuż przy Puławskiej). Poniżej znajdziesz wskazówki dotyczące dojazdu do restauracji zależnie od kierunku Twojej jazdy.

Parkowanie w okolicy restauracji

Restauracja włoska Pasta i basta znajduje się w strefie płatnego parkowania. Za postój należy więc zapłacić w ulicznym automacie (jeden z nich znajduje się dosłownie przy wejściu do Pasty), a otrzymaną kartkę umieścić w aucie.

Dojazd do restauracji metrem

Najbliższa restauracji Pasta na Mokotowie stacja metra to Racławicka. Aby dojść stamtąd do nas trzeba wyjść w kierunku ulicy Dąbrowskiego (prawe wyjście). Ulica zaczynająca się dosłownie tuż przy nim to właśnie Odolańska.

Dojazd tramwajem

Restauracja Pasta i basta znajduje się tuż przy ulicy Puławskiej, która jest jedną z głównych arterii tramwajowych Warszawy.

Dojazd miejskim autobusem

Do Pasty można dojechać także miejskim autobusem.

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Co słychać w Paście?

Tegoroczną kolację wigilijną przygotujesz znacznie łatwiej, jeśli część zadań zlecisz naszym kucharzom. 

Jesienią w naszym sezonowym menu przedstawiamy leśne grzyby i dynię. Zapraszamy na dania przygotowane z najlepszych i najsmaczniejszych symboli tej pory roku.

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...