Prywatne kolacje tematyczne i degustacje

Jeśli chcesz zmienić swoją kolację w Paście w całkowicie oryginalne wydarzenie, to przygotujemy indywidualne menu degustacyjne, prywatną kolację tematyczną, komentowaną degustację win, albo nawet lekcję gotowania.

Czytaj więcej...

Francuskie wina i włoska kuchnia: dobre małżeństwo czy okropny mezalians?

Kolacja i degustacja win z langwedockiej winnicy Domaine Gayda

Na kolację tematyczną, która połączy francuskie wina z włoską kuchnią zapraszamy 22 i 23 maja do restauracji Pasta i pasta na Mokotowie. Kolację poprowadzi Mateusz Pitas, importer win Domaine Gayda.

Dowiedz się więcej o tej kolacji i degustacji

Kolacja i degustacja win z Apulii czyli samego obcasa włoskiego buta

Kolacja i degustacja win z Apulii - restauracja włoska Pasta i bastaNa kolację i degustację win z Apulii (po włosku Puglia) zapraszamy do restauracji Pasta i pasta 9, 10 i 11 października.

Czytaj więcej...

Positano górą! Są jeszcze miejsca na kolację tematyczną 25 lipca

Kolacje tematyczne w restauracji Pasta i basta

Głosowanie skończone i już wszystko jasne - 25 i 26 lipca zapraszamy na kolację z Positano, a nie z Portofino.
Są jeszcze miejsca, ale tylko na czwartkowy wieczór.

Czytaj więcej...

Kolacja tematyczna: Positano vs. Portofino

Zdecyduj w którym włoskim miasteczku lepiej gotują i wybierz temat kolacji

Positano vs Portofino - kolacja tematycznaDwa włoskie miasteczka: oba piękne, oba warte grzechu i w obu pysznie gotują... Ale kolację podamy tylko jedną, a nasi Goście swoimi głosami decydują, które miasto będzie górą.
Kolację, charakterystyczną dla liguryjskiego Portofino, albo dla leżącego nieopodal Neapolu Positano, będziemy podawać 25 i 26 lipca od godziny 19:00.
Zapraszamy do głosowania a przede wszystkim na kolację do restauracji Pasta i basta :-)

Czytaj więcej...

Miejsca na Ucztę są już tylko na piątek

Uczta z owoców morza - restauracja Pasta i basta na MokotowieWszystkie miejsca na czwartkową (27. czerwca) Ucztę z owoców morza zostały już zarezerwowane.
Wciąż zapraszamy do rezerwowania miejsc na piątek (28.06).

NIe ma już miejsc na kolację północnych Włoch

Kolacja i degustacja win z północnych Włoch w restauracji Pasta i bastaNie mamy już ani jednego miejsca na kolację i degustację win z północnych Włoch. Ale niedługo zaprosimy na kolejną kolację tematyczną, w całkiem innym formacie. Szczegóły podamy wkrótce w tym miejscu.

Jeśli chcesz jako pierwszy otrzymać informację o naszych kolacjach tematycznych wejdź do Strefy przywilejów restauracji włoskiej Pasta i basta.

Wieczór północnych Włoch - kolacja i degustacja win od 22 do 24 maja

Północne Włochy - kolacja i degustacja win

Kolacje tematyczne, poświęcone smakom północnych Włoch oraz degustację win z tego regionu Italii, restauracja Pasta i basta organizuje w dniach 22, 23 i 24 maja.

Każdego dnia początek kolacji o godz. 19:00.

Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Nie bój się, porzuć wszelkie wzorce i cały czas otwieraj butelki!

Giampaolo Tabarrini w restauracji Pasta i bastaW kilka tygodni po Wieczorach umbryjskich w restauracji Pasta i basta, rozmawiamy z Giampaolo Tabarrini, właścicielem rodzinnej winnicy w Montefalco. To jego win kosztowaliśmy podczas spotkań w Warszawie i słuchaliśmy jego pasjonujących opowieści o winie.
Teraz Giampaolo radzi jak uczyć się sztuki picia wina.

Czytaj więcej...

Dziękujemy za Umbrię

Wieczór umbryjski w restauracji Pasta i basta

Dziękujemy za udział w Wieczorach umbryjskich wszystkim naszym Gościom. Wierzymy, że i wino, i to co do wina, spełniło Wasze oczekiwania, a urok Giampaolo Tabarriniego je przewyższył.

Czytaj więcej...

Trwają spotkania umbryjskie w Pasta i basta

Spotkania z Umbrią  dzień 1

Gaiampaolo Tabarrini rozpoczął wczoraj serię trzech Wieczorów umbryjskich w restauracji włoskiej Pasta i basta. Nie licząc - rzecz jasna - znakomitych win Tabarrini najbardziej w pamięci naszych gości utkwił Giampalo śpiewający Bocca di Rossa.

Winnica, winiarz i jego wino

Giampaolo Tabarrini

W Umbrii, nieopodal Montefalco, od czterech pokolen rodzina Tabarrini sprzedawała uprawiane przez siebie winogrona, z których powstawały wyśmienite wina. Od końca lat 90-tych, kiedy nowym włascicielem został Giampaolo Tabarrini, firma dzięki jego wizjonerstwu i zaangażowaniu zmieniła kierunek rozwoju, decydując się na produkcję własnego wina.

W dniach 7-9 listopada Giampaolo poprowadzi Wieczór umbryjski w restauracji włoskiej Pasta i basta.

Czytaj więcej...

Wieczór umbryjski

Wieczory umbryjskie w restauracji Pasta i basta

Giampaolo Tabarrini, właściciel najlepszej umbryjskiej winnicy, położonej malowniczo opodal Montefalco, będzie przewodnikiem podczas listopadowych enologicznych i kulinarnych wieczorów umbryjskich w restauracji włoskiej Pasta i basta.

Przez trzy dni (7-9 listopada) zapraszamy do degustowania znakomitych win z winnicy Tabarrinich, na umbryjską kolację oraz do spotkań i rozmów z Giampaolo Tabarrinim.

Czytaj więcej...

Dziękujemy za Toskanię, wino i śpiew

Restauracja pasta i basta - kolacja toskańskaKolejna kolacja tematyczna, tym razem poświęcona smakom Toskanii, odbyła się w restauracji Pasta i basta w czwartek (26 kwietnia). Bardzo dziękujemy gościom tego wieczoru za to że byli z nami. Dziękujemy też tym, którzy odpowiadali za toskańskie smaki i dźwięki.

Czytaj więcej...

Skosztuj smaków Toskanii w restauracji Pasta i basta

Kolacja toskańska w restauracji włoskiejKolację poświęconą smakom słonecznej Toskanii oraz degustację toskańskich win restauracja włoska Pasta i basta organizuje w czwartek 26 kwietnia o godzinie 19:00.

Toskański wieczór to sześć dań, degustacja win oraz muzyka na żywo. Jednym słowem: Toskania, wino i śpiew!

Czytaj więcej...

Zobacz aktualne wydarzenia i promocje

Przedstawiamy wybór włoskich win z najwyższej półki. Możemy je teraz proponować na kieliszki, dzięki rewolucyjnemu systemowi Coravin, który pozwala nalewać wino z butelek bez wyciągania z nich korka!

Restauracja włoska Pasta i Basta z dumą prezentuje wiosenne menu sezonowe, w którym królują szparagi oraz białe wino. Zapraszamy od wtorku 24. kwietnia.

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...