Pasta i Basta daje smakoszowi kuchni włoskiej to co w niej cenię najbardziej - stosunkowo proste składniki układające się w bardzo smaczną całość oraz domowa atmosfera.

Makaron al dente, bardzo dobrej jakości, dania dopracowane, ładnie podane, doprawione w punkt, znaaaaaakomita kawa :) Wystrój przyjemny, obsługa kompetentna, przyjazna i sprawna.

Jedna drobna uwaga - w przypadku obecności grupki dzieci, które krzyczą, piszczą, biegają po restauracji i momentami roznoszą lokal, przydałaby się dyskretna interwencja szefostwa skierowana do ich rodziców, żeby choć trochę opanować sytuację. Młode kelnerki robiły wrażenie zakłopotanych tą sytuacją, ale z jakiegoś powodu było im trudno zareagować. Wielkim plusem było to, że na naszą prośbę o zmianę stołu odpowiedziały błyskawicznie i ze zrozumieniem :)

Do tego "wesoła" ferajna i tak w połowie naszego obiadu wyszła, wtedy można było się już w pełni oddać przyjemnemu posiłkowi. Dziękuję i pozdrawiam!

6.12.2016

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Co słychać w Paście?

Zdecydowaliśmy podawać naszym Gościom Kingę Pienińską, bo jest smaczna i zdrowa, bo pomaga chorym dzieciom oraz bo promuje picie wina, co i nam leży na sercu. Są więc trzy ważne powody dla których Pasta i Kinga Pienińska teraz współpracują i basta!

Raz w tygodniu (zwykle w czwartek) przywozimy do Pasty świeżutkie cozze (czarne małże), ośmiornice, kalmary... I podajemy dania z owoców morza, a szczególnie Mare czyli makaron linguine, zapiekany (al cartoccio) w pergaminie z całym bogactwem mórz i oceanów. Mniam...

Kiedy za oknem dzieje się to, co się teraz dzieje, marzymy o słońcu, o lecie, o kolorach... Aby, choć odrobinę oszukać ponurą jesienno-zimową rzeczywistość naszej szerokości geograficznej, w nowym menu proponujemy Lekką włoską jazdę.

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...