Witaj w świecie ręcznie robionych włoskich makaronów!

Witaj w świecie ręcznie robionych włoskich makaronów!

Restauracja włoska Pasta i basta na Mokotowie to sto sposobów na makaron. Zapraszamy do świata domowych makaronów oraz klasycznych włoskich sosów. 

W restauracji, położonej w Warszawie na Starym Mokotowie podajemy przede wszystkim pasty, bez których nie istnieje kuchnia włoska. Makarony, które podajemy w restauracji włoskiej na warszawskim Starym Mokotowie przygotowujemy sami, na miejscu w restauracji. A oprócz past, które są - rzecz jasna - naszą specjalnością, mamy także przystawki, sałaty, zupy, pizzę i drugie dania oraz pyszne włoskie desery, dobrą kawę i wybór dobrych włoskich win z naszego sklepu z winem. 

Wszystkie dania od początku do końca przygotowujemy sami, ze starannie wybieranych, świeżych produktów, dostarczanych przez wyspecjalizowanych importerów włoskiej żywności albo lokalnych dostawców. Niczego nie gotujemy z półproduktów, nie odgrzewamy... Wierni dewizie "Świeże, domowe, sezonowe" zmieniamy menu restauracji zgodnie z biegiem pór roku.

Właśnie dlatego, już od 2007 roku restauracja Pasta i Basta jest wciąż polecana przez naszych Gości, jako miłe miejsce na Mokotowie z pyszną włoską kuchnią.

Zajrzyj do menu | Zamów stolik online | Goście o restauracji | Zamów nasze dania online

W porze lunchu proponujemy codziennie zmieniane dania. Ich ceny zaczynają się od niecałych 20 złotych, bo w naszej restauracji włoskiej jest nie tylko smacznie, ale także tanio. Do każdego dania lunchowego codziennie możesz dobrać zupę i surówkę dnia, a często także deser. Każdy dodatek kosztuje zaledwie 5,99, natomiast kawa do lunchu jest zawsze gratis!

Zapraszamy, przekonaj się sam, odwiedź nas przy ulicy Odolańskiej 5 (tuż przy Puławskiej) na Starym Mokotowie.

Zamów online dania z restauracji Pasta i basta Zarezerwuj stolik online

Zapisz

Restauracja włoska Pasta i basta na mapie Google