Zarezerwuj swój stolik online

Rezerwacja stolika w restauracji PASTA i BASTA oraz w pierogarni PO PIEROGI przy ul. Odolańskiej 5 na Mokotowie

Rezerwuj stolik online

✔️ Rezerwacja jest możliwa najwcześniej "za 3 godziny" ✔️ Rezerwacje z mniejszym wyprzedzeniem czasowym oraz dla grup większych niż 7 Gości przyjmujemy telefonicznie - 22 84 94 075 ✔️ W godzinach pracy restauracji rezerwacje są potwierdzane "od ręki", natomiast poza godzinami - po ponownym otwarciu restauracji ✔️Jeśli chcesz zarezerwować przyjęcie okolicznościowe z ustalonym z góry menu dla grupy od 15 Gości - zajrzyj TUTAJ.
✔️ Część stolików nie podlega rezerwacjom, trzymamy je dla Gości "z ulicy" ✔️ Przeczytaj Regulamin rezerwacji stolików

 

Restauracja włoska Pasta i basta na mapie Google

Odnalezienie restauracji włoskiej Pasta i basta jest proste z Google Maps. Tak trafia do nas najwięcej nowych Gości.

Dlatego bardzo dbamy o naszą wizytówkę w Google Maps i prezentujemy ją, jako narzędzie równie ważne, jak strona internetowa naszej restauracji. Dzięki wizytówce w Google Maps szybko i łatwo trafisz do restauracji włoskiej na Mokotowie, sprawdzisz menu, godziny otwarcia, informacje o specjalnych ofertach i wydarzeniach, a także przeczytasz opinie Gości na temat naszej pracy.
Zachęcamy do odwiedzenia wizytówki restauracji włoskiej Pasta i basta w Google Maps i dodania jej do ulubionych. W ten sposób zawsze będziesz miał pod ręką wskazówki, jak trafić po sto sposobów na makaron na Mokotowie w Warszawie.