Regulamin rezerwacji stolików

Restauracja włoska Pasta i basta rekomenduje rezerwowanie stolika, szczególnie w weekendy. 

 1. System rezerwacji stolików w restauracji Pasta i basta działa online przez 24 godziny na dobę.
 2. W celu dokonania rezerwacji należy podać dane dotyczące rezerwacji (data, godzina rezerwacji, liczba osób) oraz dane osoby rezerwującej (imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail).
 3. Dane te są zbierane wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia procesu rezerwacji.
 4. Nie podanie powyższych danych, albo podanie nieprawidłowych bądź nieprawdziwych danych, uniemożliwia dokonanie rezerwacji.
 5. Rezerwacje online są przyjmowane z 1-dniowym wyprzedzeniem.
 6. Rezerwacji z mniejszym wyprzedzeniem czasowym prosimy dokonywać telefonicznie, dzwoniąc w godzinach pracy restauracji pod numer 22 84 94 075.
 7. Standardowy czas, na który restauracja włoska Pasta i basta rezerwuje stoliki to 2 godziny.
 8. Chęć skorzystania ze stolika dłużej niż przez 2 godziny należy zaznaczyć w momencie rezerwacji stolika w polu "Uwagi".
 9. W polu "Uwagi" należy także umieścić wszelkie inne specjalne życzenia, dotyczące na przykład konkretnego stolika.
 10. Restauracja dokłada wszelkich starań, aby takie życzenia Gości uwzględnić, ale nie może zagwarantować ich realizacji, zwłaszcza w przypadku rezerwacji na dni weekendowe.
 11. O prawidłowo dokonanej i przyjętej rezerwacji system informuje, wysyłając na podany adres e-maila z potwierdzeniem. Rezerwacja jest skutecznie dokonana z chwilą otrzymania jej potwierdzenia.
 12. Dodatkowe warunki rezerwacji, o których mowa w pkt. 9 i 10 powyżej nie są wiążące dla restauracji.
 13. Brak e-maila z potwierdzeniem może oznaczać, że proces rezerwacji nie został prawidłowo zakończony. Radzimy w takim przypadku sprawdzić folder spam lub skontaktować się z restauracją telefonicznie.
 14. W dniu poprzedzającym dzień, na który została dokonana rezerwacja, system wysyła e-mail przypominający o dokonanej rezerwacji [funkcjonalność ta jest w trakcie testowania].
 15. W dniu, na który została dokonana rezerwacja system wysyła SMS, ponownie przypominający o dokonanej rezerwacji [funkcjonalność ta jest w trakcie testowania].
 16. Gwarantujemy dostępność zarezerwowanego stolika przez 15 minut po czasie, na który została dokonana rezerwacja.
 17. Bardzo prosimy o informację o możliwym późniejszym przybyciu. Brak takiej informacji oznacza, że restauracja nie gwarantuje dostępności stolika po upływie 15 minut.
 18. W każdym, wysyłanym przez nasz system rezerwacyjny e-mailu znajduje się link umożliwiający odwołanie/zmianę rezerwacji.
 19. Uprzejmie prosimy o odwoływanie rezerwacji, o których wiadomo, że nie zostaną wykorzystane.
 20. Niezależnie od systemu rezerwacji online, w godzinach pracy restauracji przyjmujemy rezerwacje także telefonicznie oraz mailowo (dane adresowe restauracji znajdują się zakładce Kontakt na samym dole strony).
 21. Automatyczny system rezerwacji obsługuje rezerwacje dla maksymalnie 10 osób. Chęć rezerwacji stolika dla 11 i więcej osób prosimy zgłaszać telefonicznie lub mailowo.
 22. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody poniesione przez Państwa lub osoby trzecie z powodu wystąpienia planowanych lub nieplanowanych przerw w funkcjonowaniu systemu, w tym w wyniku wszelkich awarii sieci przesyłowych, które uniemożliwiły dokonanie rezerwacji.
 23. Dokładamy starań, żeby system funkcjonował w sposób ciągły. Zastrzegamy, że w funkcjonowaniu systemu mogą wystąpić przerwy w celu aktualizacji danych, naprawienia błędów i dokonania innych prac konserwacyjnych.
 24. Nie przewidujemy publikowania informacji o planowanych przerwach w funkcjonowaniu systemu.

Szczęśliwe godziny w Paście

A może coś słodkiego?

Aktualności, czyli co słychać w Paście?

Zamów u nas dania na Wigilię 2023

Tegoroczną kolację wigilijną przygotujesz znacznie łatwiej, jeśli część zadań zlecisz naszym kucharzom. 

Grzyby, burak i dynia - jesienna trójca restauracji włoskiej Pasta i basta

Jesienne menu sezonowe

Na złote jesienne dni przygotowaliśmy menu sezonowe, w którym królują grzyby, dynia i czerwone buraki. Zapraszamy!