Światowy Dzień Makaronu

25 października to Światowy Dzień Makaronu, który można uczcić tylko w jeden sposób - nakładając na swój talerz ogromną porcję makaronu i swój ulubiony sos.

Światowy Dzień Makaronu obchodzony jest od 1995 roku dzięki producentom makaronu z kilkunastu krajów oraz amerykańskiemu Stowarzyszeniu Pasty, którzy promują w ten sposób konsumpcję makaronu na świecie, jako pożywienia zdrowego i taniego, z czym nie sposób się nie zgodzić i basta.

- Nie ma lepszego sposobu na promowanie zdrowego trybu życia niż zebranie się z rodziną i przyjaciółmi i cieszenie się jakimś kreatywnym i pożywnym makaronowym daniem - rekomenduje Światowy Dzień Makaronu Sara Baer-Sinnott, prezydent Oldways - międzynarodowej organizacji non-profit promującej zdrowe odżywianie.

>> Zobacz jak świętujemy Światowy Dzień Pasty w restauracji Pasta i basta

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...

Co słychać w Paście?

Pora pomyśleć o Walentynkach i zarezerwować stolik w Paście
Walentynki 2020 w restauracji Pasta i Basta na Mokotowie

Zapraszamy do świętowania w Paście święta zakochanych. 14 lutego aż do 23:00 (bo w ten dzień pracujemy dłużej) gwarantujemy pyszne włoskie jedzenie i mnóstwo wina na kieliszki.

Druga pasta lub pizza znów za jedną złotówkę! Korzystaj aż do 28. lutego.
Lista przebojów włoskiej kuchni - druga pasta lub pizza za 1 PLN

Tej zimy powtarzamy Waszą ulubioną promocję: zamów jedną pastę lub pizzę, a druga będzie Twoja za 1 PLN! I tak aż do końca lutego 2023.