Pawel

Pasta i Basta daje smakoszowi kuchni włoskiej to co w niej cenię najbardziej - stosunkowo proste składniki układające się w bardzo smaczną całość oraz domowa atmosfera.

Makaron al dente, bardzo dobrej jakości, dania dopracowane, ładnie podane, doprawione w punkt, znaaaaaakomita kawa :) Wystrój przyjemny, obsługa kompetentna, przyjazna i sprawna.

Jedna drobna uwaga - w przypadku obecności grupki dzieci, które krzyczą, piszczą, biegają po restauracji i momentami roznoszą lokal, przydałaby się dyskretna interwencja szefostwa skierowana do ich rodziców, żeby choć trochę opanować sytuację. Młode kelnerki robiły wrażenie zakłopotanych tą sytuacją, ale z jakiegoś powodu było im trudno zareagować. Wielkim plusem było to, że na naszą prośbę o zmianę stołu odpowiedziały błyskawicznie i ze zrozumieniem :)

Do tego "wesoła" ferajna i tak w połowie naszego obiadu wyszła, wtedy można było się już w pełni oddać przyjemnemu posiłkowi. Dziękuję i pozdrawiam!

6.12.2016

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...

Co słychać w Paście?

Pora pomyśleć o Walentynkach i zarezerwować stolik w Paście
Walentynki 2020 w restauracji Pasta i Basta na Mokotowie

Zapraszamy do świętowania w Paście święta zakochanych. 14 lutego aż do 23:00 (bo w ten dzień pracujemy dłużej) gwarantujemy pyszne włoskie jedzenie i mnóstwo wina na kieliszki.

Druga pasta lub pizza znów za jedną złotówkę! Korzystaj aż do 28. lutego.
Lista przebojów włoskiej kuchni - druga pasta lub pizza za 1 PLN

Tej zimy powtarzamy Waszą ulubioną promocję: zamów jedną pastę lub pizzę, a druga będzie Twoja za 1 PLN! I tak aż do końca lutego 2023.