Kolacja sycylijskaKolacja sycylijska i degustacja sycylijskich win była bardzo udana. Dziękujemy wszystkim, którzy w niej uczestniczyli i tym, którzy ją przygotowali.

Pierwsza kolacja tematyczna, poświęcona smakom Sycylii, odbyła się w restauracji Pasta i basta w czwartek (24 listopada).

Od pierwszego łyka wina Grillo Caruso aż po ostatni kęs cassaty w restauracji włoskiej panował nastrój radosnego smakowania.

Zadbali o to Daniel Świderski, który wszystkie dania przygotował oraz Łukasz Chmielewski z firmy Zama, który dobrał wina oraz zajmował się ich podawaniem, a przede wszystkim opowiadaniem o nich.

Sądząc po brawach, które Daniel otrzymał, kiedy prezentował finałową cassatę mamy pełne prawo uważać, że nasi goście byli zadowoleni.

Bardzo pięknie dziękujemy i obiecujemy kolejne takie spotkania.

Poniżej krótka, oficjalna relacja fotograficzna z kolacji sycylijskiej. Uczestnicy spotkania lada dzień otrzymają dokumentację pełną i znacznie mniej oficjalną :-)

Kolacja sycylijska

Kolacja sycylijska

Kolacja sycylijska

Kolacja sycylijska

Kolacja sycylijska

Zobacz aktualne wydarzenia i promocje

Na ostatnie dni lata i na wczesną jesień przygotowaliśmy menu sezonowe w którym królują - rzecz jasna - świeże grzyby, które obrodziły w tym roku nadzwyczajnie. Zapraszamy od wtorku 12. września!

W każdą środę rano przywozimy do Pasty świeżutkie cozze (czarne małże), ośmiornice, kalmary... I co środę od 16:00 zaczynamy podawać dania z owoców morza, a szczególnie zwłaszcza Mare czyli makaron linguine, zapiekany (al cartoccio) w pergaminie z całym bogactwem mórz i oceanów. Mniam...

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...