Restauracja włoska Pasta i basta znajduje się w strefie płatnego parkowania. Za postój należy więc zapłacić w ulicznym automacie (jeden z nich znajduje się dosłownie przy wejściu do Pasty), a otrzymaną kartkę umieścić w aucie.

Opłaty obowiązują w dni robocze od 8:00 do 18:00.

  • Ceny: 3 złote za pierwszą godzinę parkowania, 3,60 zł za drugą, 4,20 za trzecią i 3 złote za każdą następną godzinę.
    Soboty i niedziele - bez opłat.

W najbliższej okolicy Pasty, parkować można po prawej stronie ulicy Odolańskiej oraz wzdłuż jezdni ulicy Puławskiej (aż do Racławickiej).
Miejsca można szukać też na ulicy Wiktorskiej (równoległa do Odolańskiej) oraz na Bałuckiego, łączącej Wiktorską i Odolańską.

Szczegółowe informacje o strefie płatnego parkowania (granice, opłaty, adresy punktów obsługi, formularze reklamacyjne, etc.) są tutaj.

  • Tu nie płacimy. Jadąc Odolańską od ulicy Kazimierzowskiej, warto zaparkować przed skrzyżowaniem z Bałuckiego. Wprawdzie stamtąd do restauracji trzeba przejść około 100 metrów, ale parkowanie będzie darmowe, bo strefa zaczyna się właśnie od ulicy Bałuckiego.

Dojazd samochodem

Restauracja Pasta i basta znajduje się w samym sercu Starego Mokotowa, przy ul. Odolańskiej 5 (tuż przy Puławskiej). Poniżej znajdziesz wskazówki dotyczące dojazdu do restauracji zależnie od kierunku Twojej jazdy.

Parkowanie w okolicy restauracji

Restauracja włoska Pasta i basta znajduje się w strefie płatnego parkowania. Za postój należy więc zapłacić w ulicznym automacie (jeden z nich znajduje się dosłownie przy wejściu do Pasty), a otrzymaną kartkę umieścić w aucie.

Dojazd do restauracji metrem

Najbliższa restauracji Pasta na Mokotowie stacja metra to Racławicka. Aby dojść stamtąd do nas trzeba wyjść w kierunku ulicy Dąbrowskiego (prawe wyjście). Ulica zaczynająca się dosłownie tuż przy nim to właśnie Odolańska.

Dojazd tramwajem

Restauracja Pasta i basta znajduje się tuż przy ulicy Puławskiej, która jest jedną z głównych arterii tramwajowych Warszawy.

Dojazd miejskim autobusem

Do Pasty można dojechać także miejskim autobusem.

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Co słychać w Paście?

Tegoroczną kolację wigilijną przygotujesz znacznie łatwiej, jeśli część zadań zlecisz naszym kucharzom. 

Jesienią w naszym sezonowym menu przedstawiamy leśne grzyby i dynię. Zapraszamy na dania przygotowane z najlepszych i najsmaczniejszych symboli tej pory roku.

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...